Nasza firma

Już od 15 lat istnienia na rynku w Polsce, nasza firma dostarcza produkty oraz kompleksowe rozwiązania swoim Klientom.

JACQUET Polska, należąc do grupy JACQUET- światowego lidera w sprzedaży wyrobów kwasoodpornych oraz stopów niklu, oferuje materiały najwyższej jakości gwarantując swoim klientom najwyższą jakość towaru i usług.

Korzystając z ponad czterdziestoletniego doświadczenia firmy, staramy się wykorzystywać naszą wiedzę w codziennej pracy, służąc swoją opinią, doswiadczeniem i radą. Zrozumienie potrzeb Klienta oraz nasze zaangażowanie w cały proces sprzedaży powoduje, że nasz serwis jest szybki i niezawodny!

Naszą specjalnością jest wycinanie z blach kwasoodpornych oraz stopów niklu elementów takich jak: płaskowniki, krążki, pierścienie oraz elementów według rysunku. Oferujemy również arkusze handlowe blach kwasoodpornych oraz stopów niklu.

Jeden z wielu zakładów produkcyjnych grupy JACQUET, zlokalizowany jest w Mysłowicach (woj. śląskie), co pozwala nam reagować szybko na potrzeby naszych Klientów w Polsce. Dzięki szerokiej gamie maszyn, możemy oferować cięcie w technologii plazmowej, mechanicznej (piła) oraz wodnej (water jet). Oferujemy też elementy cięte laserem.

Korzystając z sieci naszych składów magazynowych, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom Klientów.

To dzięki zaufaniu naszych Klientów zbudowaliśmy tak silną markę, jaką jest JACQUET !