Nasza firma

Już od 25 lat istnienia na polskim rynku, nasza firma nieustanie dostarcza produkty oraz kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów.

JACQUET Polska Sp. z o.o. należąca do grupy JACQUET METALS - światowego lidera w sprzedaży wyrobów kwasoodpornych oraz stopów niklu, oferuje materiały najwyższej jakości, gwarantując nieustannie wysoki poziom świadczonych usług.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, codziennie wykorzystujemy naszą wiedzę i najnowocześniejsze technologie, wspierając projekty naszych partnerów biznesowych.

Specjalizujemy się w cięciu blach kwasoodpornych, żaroodpornych oraz stopów niklu według specyfikacji wskazanej przez Klienta. Posiadamy możliwości techniczne wykonywania detali o dowolnych kształtach, zarówno w jednostkowych ilościach jak i dużych seriach. W naszej ofercie znajdują się również całe arkusze handlowe blach kwasoodpornych, żaroodpornych, stopów niklu oraz armatura nierdzewna.

Zrozumienie potrzeb Klienta oraz zaangażowanie naszego zespołu w cały proces sprzedaży i produkcji powoduje, że nasz serwis jest szybki i niezawodny!

Jeden z wielu zakładów produkcyjnych grupy JACQUET METALS, zlokalizowany jest w Mysłowicach (woj. śląskie), co pozwala nam reagować szybko na potrzeby naszych Klientów w Polsce. Dzięki szerokiej gamie posiadanych maszyn, możemy zaoferować cięcie w technologii plazmowej, mechanicznej (piła) oraz wodnej (Water JET). Oferujemy również bardzo unikalne spektrum technologii cięcia laserowego blach do grubości 50mm.

Korzystając z sieci naszych grupowych centrów magazynowych, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom rynku.

To dzięki zaufaniu naszych Klientów zbudowaliśmy tak silną markę, jaką jest JACQUET Polska!”