Nowe możliwości produkcyjne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe możliwości produkcyjne, którymi od dzisiaj dysponuje nasz zakład w Mysłowicach.

Park maszynowy JACQUET Polska Sp. z o.o. został rozszerzony o maszynę COSTA, przeznaczoną do automatycznego gratowania i szlifowania detali.

Naszym głównym celem jest ciągłe dążenie do podnoszenia jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy przekonani, że prezentowana inwestycja zostanie pozytywnie doceniona przez naszych Klientów, dla których spektrum oferowanych przez nas usług jest nieustannie rozszerzane i dostosowywane do zmieniających się potrzeb.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Zespół JACQUET Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: Asystent Działu Handlowego

Firma JACQUET Polska, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Jacquet Metal Service światowego lidera w cięciu i dystrybucji stali nierdzewnych, żaroodpornych i stopów niklu, poszukuje osób na stanowisko:

Asystent Działu Handlowego

Miejsce pracy: Mysłowice


Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wspomaganie działu handlowego w osiąganiu wyznaczonych celów, utrzymywanie relacji handlowych z klientami, dbałość o wysoką jakość obsługi oraz dobry wizerunek firmy.

Poszukujemy osób:

  • mających minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale handlowym (znajomość i doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem)
  • posiadających minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie techniczne)
  • bardzo dobrze posługujących się pakietem MS Office
  • dyspozycyjnych i zaangażowanych
  • rzetelnych i dobrze zorganizowanych
  • umiejących pracować pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy: pracę w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego, nowoczesne narzędzia pracy.

Nowa strona JACQUET Polska

Odwiedź naszą nową stronę www!